«Талапкер – 2023» кәсіптік бағдар беру форумы

15-ші сәуір күні  «APEC PetroTechnic» жоғары колледжінде талапкерлер мен олардың ата-аналарына болашақта мамандық таңдауда кәсіптік бағыт-бағдар беру, кәсіпті саналы түрде таңдауды арттыру және талапкерлердің білімге деген қызығушылықтарын ояту мақсатында форум болып өтті.

Колледж директоры Қаныш Мамбетовтің алғы сөзімен басталған форумда, спикерлеріміз белгілі бір тақырыпта сөз сөйлеп, талапкерлермен қызықты ақпаратпен бөлісті.

Кейіннен колледжіміздің педагог-психологі Гүлнар Сейткереева мен әлеуметтік педагог  Әсемгүл Галиева ата-аналармен «Баланы оқуға ынталандыру. Баланың таңдауын қалай қолдаймыз? Болашақ мамандықты қалай таңдаймыз?» тақырыбында тренинг өткізді.