Мәдениет – рухани жаңғырудың, ұлттық кодтың негізі

? «APEC PetroTechnic» Жоғары колледж студенттері Атырау облысы «Шапағат» деструктивті діни ағымдардан жапа шеккендерге көмек орталығының теолог маманымен кездесті.

? Басқосу кезінде қордың жұмыс барысы, осы күнге дейін атқарынлған игі шаралардың бірқатары айтылды.

⛔️ Сондай-ақ, жат ағымның құрбаны болған жандардың тағдыр тауқыметі талқыланды. Студенттерге бұлыңғыр, түсініксіз боп көрінентін секталардан сақтану туралы түсінік берілді.

✊ Тәрбиенің негізгі алтын діңгегі – Отбасы турасында студенттер біраз әңгіме өрбітті.

?‍?‍?‍? “Қазақ халқының даналығы, тәрбие тағылымы – тамыры тереңде жатқан асыл мұра. Ерте заманнан ата-бабаларымыз өскелең ұрпақты елін, жерін сүюге, тектілікпен, жан-жақты тәрбиелеуді басты мұрат тұтқан.”

?? Шара соңында «Шапағат» қоғамдық қорының теолог маманы студенттерді бірлесіп жұмыс жасауға, қайырымдылық акцияларын жұмыла өткізуге шақырды.

✅ Колледж ұжымы оқу ордасына арнайы келген білікті дінтанушы маманға естелік сыйлық табыс етті.