Шаруашылық жұмысы жөніндегі орынбасары

Борашев Берік Амантайұлы

1988 жылы Киров атындағы орта мектепті бітірді.
Алматы технологиялық техникумын техник–механик мамандығы бойынша бітірген, Павлодар мемлекеттік университеті. С. Торайғыровтың “Құрылыс” мамандығы бойынша бакалавр академиялық дәрежесі берілді.

Борашев Берік еңбек жолын 1992 жылы Гурьев механикалық зауытында атқыш болып бастады.
Әр жылдары РЭУ шебері, Атырау ЖЭО АҚ жылу желілері учаскесі бастығының орынбасары, “Атырау облысы әкімі аппаратының Шаруашылық басқармасы”КМҚК ӘШБ бас инженері, бөлім бастығы болып жұмыс істеді.

2013 жылдың маусымынан бастап қазіргі уақытқа дейін “Apec Petrotechnic жоғары техникалық мектебі” ЖШС жұмыс істейді

ЖШС  “Apec Petrotechnic жоғары техникалық мектебі” – де жұмыс істеген кезеңінде қауіпсіздік техникасы жөніндегі инженеЖШС р, қонақ үй меңгерушісі, жатақхана меңгерушісі лауазымдарын атқарған, бас инженер, сондай-ақ директордың әкімшілік-шаруашылық жұмысы жөніндегі орынбасары және директор міндеттерін атқарған.

2014 жылғы 06 тамыздан бастап директордың әкімшілік-шаруашылық жұмысы жөніндегі орынбасары лауазымына тағайындалды.

Ұйымдастыру құрылымының өзгеруіне байланысты 2013 жылғы 13 қазаннан бастап директордың әкімшілік – шаруашылық жұмысы жөніндегі орынбасары лауазымы директордың қаржы және әкімшілік – шаруашылық жұмысы жөніндегі орынбасары лауазымына өзгертілді.

Астана қаласы ТКШ құрылыс агенттігінің, облыс әкімінің Алғыс хатымен, Құрмет грамоталарымен марапатталған.