Академиялық және өндірістік жұмыс жөніндегі орынбасар

Варавина Виктория Георгиевна, 1971 жылы 20 мамырда атындағы орта мектепті бітіргеннен кейін туған. Ломоносов Гурьев теңіз балық өнеркәсібі техникумында және Алматы қаласындағы Орталық Азия университетінде (Заңтану) оқыды.
Еңбек жолын 1991 жылы Гурьев балық консерві комбинаты кәсіпорнында бастады, 1995 жылы теңіз балық өнеркәсібі колледжіне жұмысқа түсті, онда 2013 жылға дейін оқу бөлімінің меңгерушісі, директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары, директордың экономика, кадрлар және сыртқы байланыстар жөніндегі орынбасары болып жұмыс істеді.

2013 жылдың мамыр айында “АРЕС PetroTechnic Жоғары колледжі” ЖШС-не хатшылық, 2015 жылдан бастап әдіскер, 2018 жылдан бастап директордың тәрбие және ұйымдастыру жұмысы жөніндегі орынбасары және 2019 жылдан бастап директордың академиялық және өндірістік жұмыс жөніндегі орынбасары болып жұмысқа қабылданды.

Ұйымдастыру және тәрбие жұмысы жөніндегі директордың орынбасары

Юдина Виктория Георгиевна
E-mail: vyudina@apec.edu.kz