“Оқуға құштар колледж” жоба аясында өткен Ашық есік күні

«Артық ғылым – кітапта» Ашық есік күні

APEC PetroTechnic кітапханасында «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында 1 курс студенттеріне «Ашық есік күні» шарасы ұйымдастырылды.

Шараға колледждің 1 курс студенттері мен кураторлары кітапхананың пайдалану Ережесімен, кітап сақтау қоры мен абонемент залы қорын аралап арнаулы оқулықтарымен танысты. Студенттер сондай-ақ, кітапхана сайтындағы сала бойынша жинақталған электронды оқулықтар мен шетелдік онлайн ресурстарды қалай оқуға болатыны туралы ақпаратпен танысты.

Шарада ұйымдастырылған «Артық ғылым кітапта» кітап көрмесінен студенттер арнаулы оқулықтармен, танымал көркем кітаптары мен мерзімді басылымдармен танысты. Шара соңында студенттер көркем әдеби кітаптарды оқуға қызығушылық танытып, оқуға жаздырып алды.