АМӨЗ дуалды оқыту ТХИ 3 курс студенттері үшін

“АМӨЗ” ЖШС мен APEC Petrotechnic жоғары колледжінің бірлескен жобасы аясында Еуропа қайта құру және даму банкі (ЕҚДБ) қолдауымен “химиялық инжиниринг технологиясы” мамандығы бойынша 3 курс студенттерін “АМӨЗ” ЖШС базасында “Органикалық заттардың химиялық технологиясы” білім беру бағдарламасы бойынша дуальді оқытуға қабылдау жүргізілуде.
Дуальді оқытуға студенттерді конкурстық іріктеуді “АМӨЗ” ЖШС базасында 2022 жылғы 26 тамызда “АМӨЗ” ЖШС және APEC Petrotechnic жоғары колледжінің өкілдерінен тұратын Комиссия жүргізеді.
Іріктеу нәтижелері бойынша білім алушы – кәсіпорын – оқу орны арасында үшжақты келісім шарт жасалады.
Дуальді оқытудың ұзақтығы 2022 жылдың 1 қазанынан 2024 жылдың 25 мамырына дейін кәсіптік практика және мансап орталығына хабарласыңыз.