05Ұстаз,ұстаз!!!

Осы сөзде жатыр қанша ұлылық,
Осы сөзде таусылмайтын жылылық.
Әль-фараби, Ыбырай мен, Ақаңды
Осы сөз ғой қойған бізге ұлығып.

Құрметті әріптестер! Сіздерді төл мерекеміз- Мұғалімдер күнімен шын жүректен құттықтаймыз! Сіздердің мамандықтарыңыз елдегі ең қадірлі, ең мерейлі әрі аса жауапты мерке. Студенттеріміздің болашағы, оқуда қандай жетістікке жететіні, өмірде қаншалықты табысты, іскер болатыны тікелей сіздерге байланысты. Мұғалімнен өнеге-білім алып, өмір теңізіне құлаш ұрған кез келген шəкірт ұстазымен мақтанады. «Оқу ордамыздың жүрегі», «Студент жанының бағбаны»… Иə, бұл колледж оқутышысы — ұстазға арналған теңеулер. Мұндай мадақтауларды жалғастыра берсек, даналық сөздер тізбегі шексіздікке ұласады. Мерейлі мерекеде дендеріңізге саулық, отбасыларыңызға амандық, істеріңізге сəттілік тілей отырып, колледжіміздің белсенді студенттері дайындаған мерекелік шараға шақырамыз.Өтетін орны: колледж акт залы, сағат 16:00-де.

Возникли вопросы?