Мұнай және газ ұңғымаларын бұрғылау және бұрғылау жұмыстарының технологиясы

• Мамандық: «Мұнай және газ ұңғымаларын бұрғылау және бұрғылау жұмыстарының технологиясы»  0800000

Оқу мерзімі: 2 жыл 10 ай(орта жалпы(толық) білім беру негізінде)

3 жыл 10 ай (орта жалпы(толық емес) білім беру негізінде)

Оқыту тілі: ағылшын

Оқыту формасы: күндізгі оқу

Біліктілігі: техник-технолог 0801143

Мамандық туралы: Аталған мамандық мұнай және газ ұңғымаларын бұрғылау технологиясы мен сол кезде қолданылатын бұрғылау құрылғыларын, бұрғылау ерітінділерін дайындау, тазалау және химиялық өңдеу технологиясын, ұңғымаларды бекіту мен цементтеу технологиясы, өндірістік қабаттарды ашу және байқар көру технологиясы мен бұрғылау құжаттарын зерттеуді оқытады. Бұрғылаушы мұнайгаз ұңғымаларын пайдалану, өндіру, барлау, іздеу туралы толық білім алып шығады және геобарлау операцияларына қатысады.

Студенттер тәжірбиесі:

Оқу процессінің барысынеда студенттер төмендегідей тәжірбиелерден өтеді:

• ұсталық;
    • мамандыққа бағытталу;
    • жұмыс мамандығын алып шығу;
    • өндірістік технологияны және бұрғылау өнеркәсібін зерттеу;
    • бұрғылау және цементтік ерітінділерге анализ жасау;
    • ұңғымалардың біту технологиясын зерттеу;
    • өндірістік-технологиялық;
    • дипломалды тәжірбие.

Мансаптық мүмкіндіктер: Алтын және мұнайгаз өндіруші команияларда мұнара тұрғызушы, бұрғылауды жабдықтау машинисті, ұңғымалардың бұрғылаушысы  қызметтері аса қажет. Негізгі міндеттері- ұңғымаларды барлау мен пайдалану. Берілген мамандықтың ерекшелігі вахталық әдіспен жұмыс жасау болып табылады.

Возникли вопросы?